DeepBlueIdeas Hakkında;

“Derin Mavi Fikirler"  yeni değil, yeni doğan enerjisiyle,kardeş kuruluşları olan Shaman Dance Theatre, Allaturca Music Management ile yıllardır ortak projelerde yan yana İş yaptıkları, çözüm ortakları eşliğinde her an taze fikirler-konsept projeler ve sanatsal yapımlarla etkinlik/sahne hayatında var olacaktır.

Sanatsal Yapımlar; 

DeepBlueIdeas, yeni hayatında sahne üstünde ve doğal sahnelerde gerçekleştireceği gösteri ve etkinlikler için ilk adımlarını attı. 

2015-2016 sanat sezonu açılış eseri olan "Çingene Boksör " ile 27.Ekim.2015 de seyircileriyle buluştu.  Sezon içinde ikinci yapımı "Pamuk Prenses Mikroplar Ülkesinde" 28 :ocak.2016 tarihinde sahnelendi. Üçüncü tiyatro yapımı "Ruki"17.Mayıs.2017 de  seyircisiyle buluştu.

"Ustaların Sahnesi"

28.Ocak .2016 tarihini itibarıyla Deep Blue Ideas , kendi atölye sahnesi olan "Ustaların sahnesi"ni açarak sanat dünyasına yeni bir sahne kazandırmıştır. Maksinum 110 kişilik seyirci kapasitesiyle Atölye sahnesi olarak, binlerce tiyatro seyircisiyle  buluşmuştur.  "Ustaların Sahnesi" iki yıllık büyüme sürecini tamamlayarak, 2018 sezonu itibarıyla hedefini büyüterek yeni sahne üretim sürecine girmiştir.